barkhord
28 آذر 1401 - 21:48

مراحل اجرایی ۶ طرح درمانی در خوی آغاز شد

ارومیه - با حضور معاون توسعه مدیریت معاون وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی مراحل اجرایی ۶ طرح درمانی در شهرستان خوی آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، کلنگ زنی احداث مرکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی قطور، خانه‌های بهداشت روستاهای مرتضی قلی کندی، احمد آباد، قره شعبان، حبش علیا و سفلی این طرح‌ها را شامل می‌شود که با حضور دکتر بهروز رحیمی معاون توسعه مدیریت معاون وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و مسئولان شهرستان عملیات اجرایی آنها آغاز شد.

معاون توسعه مدیریت معاون وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در آئین کلنگ زنی این طرح‌ها گفت: در حال حاضر ۵ هزار طرح درمانی در کشور در دست ساخت است.

بهروز رحیمی با بیان اینکه این طرح‌ها در مناطق محروم و روستایی اجرا می‌شود، افزود: این طرح‌ها در مجموع در یک هزار و ۷۰۰ مترمربع زیربنا با اعتباری بالغ بر ۳۳۰ میلیارد ریال احداث خواهند شد.

مراسم کلنگ زنی و احداث مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی شبانه روزی شهر قطور و مرکز خدمات جامع سلامت روستایی کلوانس، ۵ خانه روستایی شامل روستاهای احمدآباد، قره شعبان، مرتضی قلی کندی، حبش سفلی و علیا جمعاً با اعتبار بالغ بر ۳۳۰ میلیارد ریال بخش قطور آغاز شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 920773